Bölüm

İHH, Cem Küçük davasını kaybetti: Tescilli manyak olduk

Mavi Marmara’ya katılanlara “manyak tipler” şeklinde hakaret eden Cem Küçük’e karşı açılan davayı kaybeden İHH’dan yorum: Tescilli manyak olduk!

İsrail’in zulmü ve ablukası altındaki Gazze’ye insani yardım götürmek için yola çıkan Mavi Marmara gemisi,
İsrail askerlerinin silahlı saldırısına uğramış ve 10 kişi şehit olmuştu. Olayın akabinde çıktığı bir televizyon kanalında skandal ifadeler kullanan Cem Küçük’e İHH dava açmıştı.

Cem Küçük konuşmasında “Ak Parti’nin artık bu radikal İslamcılarla da, bu Mavi Marmara’daki o manyak tipler… Yani, kafadan İsrail düşmanı, kafadan batı düşmanı, kafadan herşeye düşman bir tip var. Garip, garip
tipler var. Bunlarla da bu yolların ayrılması lazım” ifadelerini kullanmıştı.

GÜLDEN SÖNMEZ: ORGANİZE MANYAKLIK

İHH gönülülerinden avukat Gülden Sönmez, bugün konuya ilişkin yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Mavi Marmara’dakilere “manyak tipler” deme hadsizliğinde bulunan Cem Küçük tüm illerdeki savcılıklarca elbirliğiyle korundu ve aklandı. İtirazlarımız da reddedildi. Manyakça bir dayanışmayla tescilli manyak olduk. Organize Manyaklık!”


Kaynak: Milli Gazete

Habere tepki gösteren Kır Zincirlerini Mavi Marmara kitabının yazarı Dilek Yaraş ise “Küçüğe göre manyaklığın açılımı: “Kafadan İsrail ve Batı düşmanı tipler” miş. Bilgi seviyesi ve niyet çukurda olunca böyle oluyor. O gemide, İsrail ve Batı ülkelerini de kapsayan 36 ülkeden insan birlik olmuştu. Bakın kimmiş ve ne yapıyormuş o manyaklar” diyerek Erdemliler İttifakı‘nı hatırlattı.

0 Yorum ↓

Yorum Yok

Yorum Yazın